Datum Locatie Actie
14-15 mar Mechelen (B) Halve finales zaalkorfbal
21-22 mar Mechelen (B) Finales zaalkorfbal
28 mar Tilburg Finales jeugd ijshockey
29 mar Breda Finales senioren ijshockey
4 apr Ahoy Zaalkorfbalfinale Korfbal League en junioren
5 apr Eindhoven (DSC) Zaalkorfbalfinale Dames en Dames junioren
10-12 apr Leeuwarden WK U19
12-18 apr Frankrijk WK ijshockey vrouwen
(laatste drie wedstrijden)
19-25 apr Zagreb WK ijshockey mannen
(laatste drie wedstrijden)
25 apr Temse Halve finales Beker van Belgie U16, U19
Uitvoering oner voorbehoud: Gertrude de Vries
25 apr Sikopi Halve finales Beker van Belgie U10, U12, U14
1 mei Antwerpen Finale Beker van Belgie
2-3  mei Copper Box Londen Finale en playoffs Engeland
8 mei Nistelrode Dames Awards
9 mei Spartacus Finales Beker van Belgie U10, U12, U14, U16, U19.
20 mei Driebergen Korfbal League Gala
30 mei Rijko Finales Belgie U12, U14 en U16
31 mei Temse Finales Belgie U19 en TOP
6-7 jun Wroclaw Polen Central European Cup
13 -14 jun Bij de nummers 1 Halve finales Ereklasse
20 jun De Lier Finales C, B, A en Ereklasse
27-28 jun Eindhoven (DSC) EKC U17
3-4 jul Rosebud res, South Dakota Powwow
4 jul Drachten EKC U15
8-13 jul Denver, Colorado www.photographyat
thesummit.com/sports/
10-18 jul Chinese Taipei WKC U21
7-8 aug Scheveningen IKF EKC beachkorfbal
2 sep Maartensdijk Portret- en teamfotoshoot DOS (W)
15 sep Maarssen Portret- en teamfotoshoot OVVO
17 sep Papendrecht Portret- en teamfotoshoot PKC
18:30u
22 sep Capelle aan den IJssel Portret- en teamfotoshoot KCC
24 sep Driebergen Portret- en teamfotoshoot Dalto
26 sep Sassenheim Portret- en teamfotoshoots TOP (S)
12:00u (indien thuiswedstrijd veld)
28 sep Nijeveen Portret- en teamfotoshoot DOS'46
18:30u
29 sep Gorredijk Portret- en teamfotoshoot LDODK
18:00u
1 okt Delft Portret- en teamfotoshoots Fortuna
3 okt Sassenheim Portret- en teamfotoshoots TOP (S)
12:00u (indien thuiswedstrijd veld)
5-10 okt Polen EK "B" plaatsen 9 t/m 16
5 okt Boeckenberg Portret- en teamfotoshoots Belgische ploegen
19:30u AKC/Luma
20:00u Kwik
20:30u Borgerhout/GW
21:00u Meeuwen
6 okt Koog aan de Zaan Portret- en teamfotoshoot KZ
18:00u
8 okt reisdag
9-11 okt Wroclaw Polen Central European Cup (VERPLAATST)
12 okt reisdag
14 okt Temse Portret- en teamfotoshoot Temse
19:00u
15 okt Wormer Portret- en teamfotoshoot Groen Geel
19 okt Boeckenberg Portret- en teamfotoshoots Belgische ploegen
19:30u Sikopi
20:00u Boeckenberg
20:30u Putse
21:00u Riviera/Deurna
20 okt Bennekom Portret- en teamfotoshoot DVO
18:00u
22 okt Amsterdam Portret- en teamfotoshoot Blauw-Wit

Start Korfbal League 24/25 oktober

26 okt Boeckenberg Portret- en teamfotoshoots Belgische ploegen
19:00u Minerva
19:30u Hoboken Mercurius KC
20:00u Royal Scaldis
20:30u Catba
21:00u Voorwaarts
27 okt Capelle aan den IJssel Portret- en teamfotoshoot KCC
alternatieve datum
29 okt Merelbeke Portret- en teamfotoshoot Floriant
20:00u
30 okt Velden Portret- en teamfotoshoot Swift (V)
31 okt Alphen aan den Rijn Portret- en teamfotoshoot Tempo
3 nov Sassenheim Portret- en teamfotoshoot TOP
alternatieve datum
5 nov Driebergen Portret- en teamfotoshoot Dalto
alternatieve datum
9 nov Asten Portret- en teamfotoshoot ODC
10 nov Reusel Portret- en teamfotoshoots DDW en Rosolo
11 nov St. Oedenrode Portret- en teamfotoshoot Rooi
12 nov Erp Portret- en teamfotoshoot De Korfrakkers
17 nov Nistelrode Portret- en teamfotoshoot Prinses Irene
19 nov Luyksgestel Portret- en teamfotoshoot Stormvogels
22 nov Nuland Portret- en teamfotoshoot Be Quick
Indien thuiswedstrijd
29 nov Nuland Portret- en teamfotoshoot Be Quick
Indien thuiswedstrijd en geen thuiswedstrijd op 22 nov.
2-7 nov Belgie EK "B" plaatsen 1 t/m 8
15 nov-7 dec Prive Niet plannen

2021

Jan Nederland Europa Cup
Jan   Europa Shield
2-4 Apr Czech Republic IKF WKC U19
Jun Eindhoven IKF Patr WKC U17
Jul Drachten IKF Patr EKC U15
15-25 jul Birmingam, Alabama World Games UITGESTELD
Jul Chinese Taipei IKF WKC U21
Okt Wroclaw Polen EK "B" plaatsen 9 t/m 15
Nov Belgie EK "A" plaatsen 1 t/m 8

2022

7-17 jul Birmingam, Alabama World Games